Головна » 2018 » Сентябрь » 7 »

75-річниця визволення Донбасу

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної війни. Живою і
невмирущою є пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали. Так 8 вересня весь Донбас відзначає 75-річницю визволення донецького краю від гітлерівської окупації. Ці урочисті дні - нагадування людям всього світу про ті страшні часи фашистського тиранства, які прийшлося пережити не тільки донбасівцям, а й всім українцям. На знак вшанування Дня визволення Донбасу у Селидівській загальноосвітній гімназії з 03.09.18 р. по 07.09.18 р. пройшов тиждень пам'яті. У святкових заходах взяли участь учні 1(5)-7(11) класів та педагогічний колектив гімназії. Напередодні свята учні 3(7)-4(8) класів разом з вчителем фізкультури Чижаковською І.В. та лідерами учнівського самоврядування Косовським П., Унгурян М. організували та провели спортивні змагання «Ми гідна зміна нащадків». Перемогу здобула команда юних спортсменів 4(8) кл. З метою вшанування пам’яті загиблих у Другій Світовій війні біля братської могили «Скорбота матері» та меморіалу Солдатської Слави учнями 6(10) кл. (кл.кер. Артьомова О.О. та Шашкіна Л.М.) проведено тематичні екскурсії «Згадаймо всіх поіменно». Для учнів 1(5) кл. педагогом-організатором Борульник В.Г. було організовано конкурс малюнків на асфальті «Ми - за мир!». Учні 2(6) кл. (кл.кер. Міщенко А.М., Старко О.М.) відвідали музей ЦТДЮ «Наша спадщина». Екскурсовод музею ДзюбаТ.К. познайомила гімназистів з трагічними подіями минулих років, з цікавими фактами сьогодення. Учні 5(9) кл.(кл.кер. Носова Н.М.) та учні 7(11) кл. (кл.кер. Косолап О.О.) оформили виставку святкових привітань з річницею. Члени національно- патріотичної комісії привітали зі святом ветеранів Другої світової війни над якими організовано шефська робота. Приймаючи участь у заході, гімназисти звернулися до сторінок історії, щоб дізнатися більше про нашу перемогу, про героїв-селидівців.

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0