Головна » 2018 » Сентябрь » 18 »

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Вже стало традицією, що початок нового навчального року присвячений відкриттю Олімпійського тижня. Так 10.09. – 17.09.18 вчитель фізкультури гімназії Чижаковська І.В. разом з представниками спортивної комісії, фізоргами класів та активом гімназії провели ряд заходів, спрямованих на фізичний розвиток учнів, виховання цілеспрямованості, спортивної витримки та сили. Гімназисти із задоволенням взяли участь у спортивних змаганнях «Ми олімпійці», у конкурсі малюнків «Від дружби в спорті – до миру на землі», флешмобі «Я і моє здоров’я», вікторині про цікаві історичні факти Олімпійських ігор. Рухливі ігри «Струмочок», «Журавель, колодязь», «Йшла собака по роялю» збирали на веселих перервах учнів 1(5)-2(6) класів. За активну участь в організації та проведення спортивних заходів найактивніших учнів: Косовського П., Унгуряна М., юні гімнастки Бунецьку Є., Колісник К., Атаманенко А., сестер Сидорових, актив 7(11) кл. Щербу І., Янковську К., Демченку Д., Злобіну А., Борульник О., Гелецьку А. та переможців змагань було нагороджено подяками. Тиждень в гімназії пройшов цікаво, ефективно та корисно.

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0