Головна » 2018 » Сентябрь » 21 »

Міжнародний День Миру

Щорічно 21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день Миру як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

Його було проголошено у 1981 році, а святкування встановлено на третій вівторок вересня. Однак, через 20 років – у 2001 році, Генеральна Асамблея одноголосно прийняла резолюцію 55/282, в якій постановила, що з 2002 року Міжнародний день миру буде відзначатися щорічно 21 вересня. У 2002 році, згідно з Президентським Указом, до святкування Міжнародного дня миру долучилася і Україна.

ООН пропонує всім країнам і народам у цей день припинити всі військові дії, і відзначати Міжнародний день миру проведенням освітніх і суспільних інформаційних акцій. Шляхом святкування ООН залучає увагу громадськості до роботи в підтримку миру і спонукає окремих людей на всій планеті до осмислення проблем насильства та збройних конфліктів.

До цієї події в 6(10)-А класі була проведена  виховна година, яка зацікавила своєю інформативністю та великою кількістю залучених учнів. Подяка активу класу за організацію

Переглядів: 89 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0