Головна » 2018 » Сентябрь » 24 »

Хай світом править доброта

Людина приходить у світ для добра. Доброта – це один із найсвітліших виявів людської душі. Що ми залишаємо після себе, залежить від нас. У наших силах залишити цілий список добрих і красивих вчинків та справ. Саме доброті, людяності, чуйності, патріотизму, повазі до батьків, любові до рідної землі вчать молоде покоління педагоги гімназії. І саме це прищеплював дітям великий педагог, мудра та чудова людина – В.О. Сухомлинський. Так 21 вересня 2018 року вчитель етики Фоменко Н.В.
разом із бібліотекарем гімназії Янковською Н.В. організували та провели для учнів 1(5)-х класів урок Доброти, присвячений 100-річчю з дня народження В.Сухомлинського «Хай світом править доброта». Учні познайомилися з біографією педагога та з його творчою діяльністю. Працюючи в групах, учні читали та аналізували твори В.Сухомлинського : «Важко бути людиною», « Добре слово», «Прогулянка до лісу». Наприкінці уроку діти отримали не тільки нові знання, а й листівки з порадами В.Сухомлинського «Десять не можна».
   «Людина, - стверджував великий педагог, - народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний.»

Переглядів: 44 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0