Головна » 2018 » Сентябрь » 27 »

Міжнародний день без автомобілів

Щороку 22 вересня традиційно у школах міста проводиться Міжнародний день без автомобілів. Мета заходу - активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, відповідальне ставлення та збереження навколишнього середовища, скорочення шкідливих викидів та ін. До цього дня в гімназії серед учнів 1(5)-7(11) кл. проведено тематичні виховні години «За здорове навколишнє середовище», «Транспорт майбутнього», «Велосипед – корисний для здоровя спосіб пересування», гра – подорож «Вулицями міста без автомобілів», практичні заняття руху вулицями міста на роликових ковзанах та велосипедах та ін. Усі заходи були присвячені вивченню та закріпленню на практиці правил дорожнього руху. Щоб прогулянки дітей були радісними і безпечними, необхідно дотримуватись правил дорожнього руху кожного разу. Саме цьому питанню під час гри – квесту присвятили особливу увагу учні 2(6)-А класу. За активну участь у майстрі - класі подяку отримали : Самофалова Є., Асапуо Н. Учні 7(11) кл.: Щерба І., Карпачова Л., Міхедькіна В., Бережний Д., Демченко Д., Кійко А., Канашевич А.  провели з учнями підшефного 4(8) класу гру - змагання «Альтернативні засоби пересування вулицями міста». Учні пригадали правила поведінки на дорозі для людей, які пересуваються на роликах, велосипедах та практично закріпили отриманні знання. З великим задоволення учні 3(7) кл. брали участь у міських велозмаганнях «Екофорсаж», де перемогу здобув учень 3(7) кл. Міненко Максим.

Робота всього педагогічного колективу спрямована на формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі та збереження екології. Сподіваємось, що знання та практичні навички, які здобули гімназисти на цих заходах, стануть їм завжди у нагоді, а використання велосипедів, як корисного для здоровя виду транспорту,  стане пріоритетом у пересуванні по нашому місту.

Переглядів: 61 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1