Головна » 2018 » Октябрь » 1 »

Школа лідера

Мабуть, кожному з нас у житті траплялися такі люди, які успішно справляються зі складними завданнями. Це не просто цілеспрямовані особи, це…лідери! Хто такий лідер? Які його якості? І як стати лідером? Отримати відповіді на ці, та інші питання, члени гуртку «Школи лідера», зможуть впродовж циклу соціально-перетворювальних занять.
     28.09.2018 в гімназій відбулося перше заняття гуртку серед учнів 3(7) класу, на якому учасники дізналися дуже багато нового та цікавого: познайомилися з основними якостями лідера, визначилися з поняттями «формальний» і «неформальний» лідер, дізналися про ступень сформованості своїх лідерських якостей, та поміркували над цілями, яких прагнуть досягти у своєму житті.

Переглядів: 34 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0