Головна » 2018 » Октябрь » 1 »

Як тебе не любити, місто моє?

27 вересня 2018 року учні Селидівської загальноосвітньої гімназії завітали до актової зали Донецького облІППО, де відбувся другий обласний фестиваль краєзнавчих учнівських досліджень «Моє місто (село) на долоні». Представники команд-переможців обласного конкурсу краєзнавчих учнівських досліджень «Моє місто (село) на долоні» учениця 6(10)-А класу Роговець Юлія та учениця 7(11) класу Щерба Інеса презентували свої науково-дослідні роботи в номінації «Інтерактивний плакат».
     Під час нагородження переможців Романько В. І., доцент Донбаського державного педагогічного університету, кандидат педагогічних наук, голова Донецької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, подарував команді Селидівської загальноосвітньої гімназії, представникам своєї малої Батьківщини, авторські збірки з літератури рідного краю.  Рибак І. М., завідувач відділу суспільних дисциплін Донецького облІППО, підбила підсумки обласного фестивалю «Моє місто (село) на долоні» та вручила сертифікати учасникам цього заходу. Ірина Миколаївна        подякувала учням та педагогам-наставникам за урочистий і піднесений настрій фестивалю, відданість і любов до рідного краю, натхнення та віру в майбутнє Донеччини.

Переглядів: 52 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0