Головна » 2018 » Октябрь » 16 »

День захисника України

Гімназія живе в напруженому темпі. До всього наша дружня родина ставиться творчо та відповідально. Тож і до цього свята – День захисника України готуватися почали заздалегідь . Разом з активом учнівського самоврядування спланували роботу для усіх вікових категорій. І ось що у нас вийшло. По-перше, слова вдячності дівчатам усіх класних колективів за креативний підхід у оформленні вітальних газет хлопцям. Майбутніх захисників привітали гарними словами, теплими побажанням та приємними подарунками.

Вже стало традиційним відвідувати на свята людей похилого віку, які мешкають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування м. Гірника. Приємно, що і це свято не стало винятком. Так 12 жовтня Юрпольський Антон, Дубіна Максим, Анкушева Дарина разом з педагогом- організатором Борульник В.Г. відвідали цей заклад та привітали зі святом Покрови та Днем захисника України бабусь та дідусів, які потребують нашої уваги. Хлопці чудово виконали на гітарах музичні твори, піднявши настій та бадьорий дух присутнім. А Дарина здивувала своєю акторською майстерністю та повеселила усіх гуморескою С. Олійника «Отака собі любов». Діти побажали мешканцям територіального центру їм мирного
неба, довголіття, міцного здоров’я та життєвого позитиву.

На високому рівні з азартом, весело та дружно 16 жовтня відбулися спортивні змагання «, які підготували члени спортивної комісії учні 6(10)-А класу Дзюба С. та Коваленков П. разом з вчителем фізкультури Чижаковською І.В. Активну участь у змаганнях взяли учні 5(9) класу команда «Патріоти»: Паульс А., Косовський П., Давидов Д., Капленко В., Марін М., Крікоров Е. та команда «Захисники» у складі учнів 6(10)-А класу: Чубук В., Ларкін А., Унгурян М., Савченко В., Липовий А., Зінченко В. До команд учнів приєдналися воїни оперативної протитанкової прикордонної застави.

До Дня захисника України учні 1(5) класів разом з вчителем трудового
навчання Борульник В.Г. виготовили для наших воїнів ляльки-мотанки. Ці
обереги були відправлені у зону АТО для українських солдат, які зараз
знаходяться у гарячих точках і відстоюють право на мирне життя і свободу.

12 жовтня команда хлопців у складі : Мамонтов Я., Масло Д., Бережний Д.,
Чубук В., Коваленков П. взяли активну участь у міських змаганнях «Ігри
патріотів». 13 жовтня відбулися міські змагання з настільного тенісу. Вітаємо призерів змагань учня 3(7) кл. Мозгового Є. (І місце), ученицю 4(8) кл. Іщун А.(І місце). Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Бажаємо їм усім, щоб швидше повернулися живими і здоровими, бо вдома їх люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!

Переглядів: 55 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0