Головна » 2018 » Октябрь » 18 »

Подорож у світ робототехніки

17 жовтня 2018 учні Селидівської загальноосвітньої гімназії долучились до цікавого та неймовірного світу робототехніки. Студенти Донецького національного технічного університету  презентували роботу "Східного Робоклубу" в рамках ініціативи «Meet and Code», спрямованої на реалізацію подій в області програмування для дітей та молоді. Під час презентації учні 3(7) класу змогли познайомитися з Lego конструкторами та скласти робота разом з друзями. А ще влаштувати справжні перегони на подвір’ї гімназії. Перемогла команда «Барашки». Позитивні емоції, зацікавленість конструюванням, сучасний підхід у навчанні, приємне спілкування з друзями, командна робота, дух змагань – все це допомогло зробити цей день не таким як завжди. Слова вдячності Володимиру Оросу голові ГО «Добро», Глібу Ступаку викладачу ДонНТУ і його студентам за організацію цієї зустрічі та цікаве навчання підростаючого покоління.

Переглядів: 47 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0