Головна » 2018 » Октябрь » 30 »

Пам'ять серця жива

28 жовтня відзначається 74-річниця вигнання нацистів з України. Сімдесят чотири роки відокремлюють нас від того дня, тієї миті, коли на нашу землю ступила нога ворога. Від Дніпра до Ельби, від Києва до Відня, Праги та Берліну пролягли бойові шляхи фронтів, які увійшли в історію, гордо іменуючись "Українські". І сьогодні у серці кожного українця живе пам’ять про мужніх і незламних героїв Другої світової війни, які захистили нашу землю від лютого ворога, які принесли мир в Україну.
     Минуле завжди з нами, в наших серцях. Пам'ять серця жива, поки жива людина. Пам'ять - це безсмертя наших захисників. Ми не маємо права забувати той страшний доленосний час. Жити без пам'яті, без історії - означає втратити коріння життя. Не згадуючи минулого, сьогодення позбавлено основи і сенсу. З минулого ми черпаємо натхнення і робимо висновки на майбутнє. Вигнання нацистів з України тривало майже два роки, загинув кожний шостий українець. Більше 250 українських сіл було спалено. Війна забрала життя 20 млн. людей. Якщо по кожному загиблому оголосити хвилину мовчання, то країна буде мовчати 38 років. Ми пам'ятаємо. Ми шануємо пам'ять земляків - захисників, які загинули, захищаючи нашу землю. Вони завжди з нами: в наших будинках, у квітучих садах, світлих усмішках дітей, в тому щастя, що принесла на рідну землю наша перемога.
     У такі дні традиційно учні гімназії відвідують ветеранів Другої світової війни. Діти вітають їх та від щирого серця бажають довгих років життя, міцного здоров’я, невичерпної сили та життєвої енергії!

Учні 4(8) класу Бойко Є., Мельничук І., Терещенко Д., Петров С. разом з педагогом-організатором Борульник В.Г. відвідали учасника Другої світової війни Янковську М.І. та привітали її з річницею визволення України від нацистів.

Переглядів: 40 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0