Головна » 2018 » Ноябрь » 13 »

Я вибрала Долю собі сама

Я вибрала Долю собі сама.
                                                                  І що зі мною не станеться, -

У мене жодних претензій нема

До Долі – моєї обраниці.

Л.Костенко

Ці слова були життєвим кредо великого Вчителя, Педагога, шановної Любов Іванівни Лободи, яка  10 листопада 2018 року передчасно пішла з життя.

Народилась Любов Іванівна 13 травня 1948 року. «Серце віддаю дітям», - цей вираз дуже точно характеризує життєву позицію талановитого педагога, чуйного вмілого керівника, душевну людину – першого директора Селидівської загальноосвітньої гімназії Лободу Любов Іванівну.

Усе її життя було пов’язане з м.Селидове. Тут вона закінчила середню школу № 1, сюди в восьмирічну школу № 3 повернулася вчителем початкових класів. Закінчивши Донецький державний університет, Любов Іванівна 25 років викладала українську мову і літературу,  була заступником директора в ЗОШ № 2. І коли в місті відкрилась гімназія, саме вона очолила педагогічний колектив.

Багаторічну сумлінну працю Любові Іванівни було відзначено Грамотою Міністерства освіти України та Грамотою Президента України, знаком «Відмінник освіти України», та присвоєно звання вчитель-методист. Завдяки її самовідданості, невичерпному оптимізму, діловим і організаторським якостям гімназія досягла значних успіхів.

Своєю повсякденною роботою, всім своїм життям Любов Іванівна прагнула, щоб гімназисти були вихованими, активними, креативними, розумними, небайдужими громадянами своєї країни.

Любов Іванівну любили та поважали учні, батьки та колеги. Її сердечної доброти вистачало на всіх. Вона була справжнім другом і наставником для колег, для родини - люблячою дружиною, матір’ю, бабусею, сестрою.

Педагогічний колектив, учні та батьківська громадськість висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким.

Переглядів: 105 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0