Головна » 2018 » Ноябрь » 13 »

Крокуємо разом до змін

Ідеал людини – громадянина суверенної України втілює в собі стійкість і
незламність духу, доброту та милосердя, вірність заповітам батьків та дідів. Як же виховати дитину з такими рисами? Починати треба, мабуть, з рідної мови. Бо ж загальновідомо, що мова – це концентрація мудрості та досвіду нації.  Саме тому влітку цього року команда ініціативних вчителів, учнів, батьків Селидівської загальноосвітньої гімназії стали учасниками освітньої програми  «Сходини» в м. Новогродівка.
    Вже давно у гімназистів виникнула ідея створити освітній проект «Лабораторія інтерактивного навчання «Мовознавець» для впровадження нових методів навчання на уроках української мови та літератури. Мріяли, що у  сучасному медіа класі з відповідним технічним обладнанням гімназисти навчатимуться у новому креативному форматі. У здійснені цієї ідеї команду гімназії підтримала платформа GoF (http://gofunded.org/campaigns/movoznavtsy/) Загальний бюджет проекту складає 58 807 грн. З вересня почалась краудфандінгова кампанія по збору коштів.
      Слова вдячності за підтримку небайдужим мешканцям, колективу вчителів, учнів та їх батьків, нашим випускникам: Соломахіній Юлії - випуск 2012, Петрик Таїсіії – випуск 2004, Сац Аліні – випуск 2009, родинам гімназистів Гусевій К.С., Гавриловій О.Є., Шевченко О.М., Корнюховій В.Л. за особистий внесок. Особливі слова вдячності доброчинцям: народному депутату України Сажко С.М., партія «БПП «Солідарність», які зробили вагомий внесок у реалізацію проекту. Щиро вдячні вам за небайдужість, розуміння, людяність та активну участь у змінах в освіті!
          Ми маємо надію, що й надалі ви будете поруч з нами! Тільки разомми зможемо змінювати на краще життя оточуючих, міста і країни. Бажаємо Вам мирного неба, здоров’я, щастя та добробуту!

Гімназійна родина

Переглядів: 43 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0