Головна » 2018 » Декабрь » 4 »

"Чарівна паняночка"

курс ‘’ЧАРІВНА ПАНЯНОЧКА”

2 грудня у місті Гірник відбувся конкурс краси  «Чарівна паняночка» у якому взяли участь красуні з різних міст: Гірник,  Курахівка, Селидове, Українськ. На протязі усього заходу учні 6(10)-А класу разом з класним керівником Артьомовою О.О.,  педагогом - організатором Борульник В.Г. та батьками гімназистів активно вболівалКони за ученицю 6(10)- А класу Медведцьку Олександру, яка представляла м. Гірник.  Усі глядачі були у захваті від оригінальності, креативності і нестандартного підходу до виконання завдань усіх учасниць. Медведцька Олександра вразила глядачів і журі своїм красномовним віршем і запальною танцювальною композицією «Фламенко»!  Кожна дівчина була неповторною! Але найбільше усіх глядачів здивував спільний танок усіх учасниць у японському стилі. Це був по-справжньому надзвичайно красивий і ніжний виступ! І наступила хвилююча мить. Хто стане новою «Чарівною панянкою» - 2018? Під бурхливі оплески  переможницею конкурсу краси стала учениця Селидівської загальноосвітньої гімназії Медведцька Олександра!!! Усі учасниці отримали квіти, подарунки від спонсорів конкурсу краси і сфотографувалися на згадку про цей незабутній вечір! Бо усі отримали купу позитивних емоцій, море позитиву та радості!   Круто, що одна з найзаповітніших мрій Олександри здійснилася!!!!

Ми дуже радіємо за нашу КРАСУНЮ♡

Переглядів: 66 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2