Головна » 2018 » Декабрь » 10 »

Лідер в кожному з нас!

13 грудня 2018 року у Центрі творчості дітей та юнацтва м.Селидове відбулося засідання лідерів міської ради старшокласників "Лідер в кожному з нас". Активісти учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів м.Селидове та м.Українська взяли активну участь в проведенні ділових ігор та тренінгових вправ, де показали свої знання та вміння. Селидівську загальноосвітню гімназію представляли учениці 6(10)- Б класу: Чиркова Олександра та Васнєцова Ксенія. Разом з педагогом –організатором Борульник В.Г. дівчата підготували та провели тренінгові вправи «Футболка лідера», «Сніговий ком», «Бінго» та ін.
Під час заходу разом з педагогами відвідали чудовий майстер-клас гуртка «Юний дизайнер» (керівник: Захаревич А.А.), на якому навчилися виготовляти оворічну листівку. Слова вдячності координатору міської ради старшокласників Бутіковій С.І, керівникам гуртків ЦТДЮ- Захаревич А.А. та Свєтлаковій А. та усім, хто був активним на заході!

Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0