Головна » 2018 » Декабрь » 20 »

Даруємо добро разом

День Святого Миколая по-справжньому один із найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. З його наближенням кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, яка під силу лише святому. Дарувати добро, робити справжні вчинки, допомагати  та підтримувати людей, яким це необхідно, про це пам’ятають учні гімназії щодня. З метою формування духовних цінностей особистості, виховання любові до ближнього, почуття доброти й милосердя, доброзичливості  у Селидівській  загальноосвітній гімназії пройшли заходи до святкування Дня Святого Миколая. Щорічно учні 1-7 класів гімназії  активно залучаються до благодійної акції «Подаруй іграшку другові». Цього року було зібрано багато м’яких іграшок, канцелярського приладдя, дитячих книжок та передано дітям-інвалідам міста, тим, хто цього найбільше потребує.

Словами вдячності за небайдужість та активну участь у цій справі  актив гімназії відзначив подяками класні колективи 6-А, 6-Б, 7 класів . Учні 1-А, 1-Б класів  разом з представниками молодіжної платформи «START UP» активно  та корисно взяли участь у майстер- класі з виготовлення сніжинок, сувенірів – подарунків  та новорічних прикрас. Цією справою захопилися  учні і інших класів. Для них 19 грудня на веселих перервах члени президентської ради Іщун А., Сінельнікова В. організували та провели майстер-клас з виготовлення сніжинок. Цього дня учні 3(7) класу власноруч виготовили найбільшу кількість сніжинок та прикрасили ними класну кімнату.

До цього свята у холі гімназії була оформлена справжня резиденція Святого Миколая, де бажаючи змогли зробити фото на згадку про це свято. Виставка творчих робіт «З вірою у серці!», яку оформили актив культурно- масової комісії,  усім гімназистам та педагогам впродовж тижня дарувала святковий настрій. Безумовно, усім запам’ятався ранок 19 грудня. О 8:00 відбувся урочистий захід на якому були присутні педагоги, учні 1-7 класів та їх батьки. Глядачі були у захваті від побаченої святкової вистави, яку показали учні 2(6)-Б  класу.

Для глядачів на сцені вони створили справжнє диво, яке відбувалось, нібито, у місті Миколаївка. Казкові персонажі: Королева Добра, святковий патруль, Святий Миколай з помічниками, чортенята та інші вітали усіх зі святом Добра. Наприкінці  заходу Святий Миколай разом з чарівними янголятками  подарували кожному класу найкращі побажання та солодкі подаруночки!

Дякуємо учням 2-Б класу та їх батькам за те, що вселили у кожне сердечко віру у найкраще і подарували гарний настрій на весь день! Під час святкової вистави кожен зрозумів, що творити добро дуже легко та приємно.  Активну участь учні пільгових категорій взяли і у міських заходах, які приурочені Дню Святого Миколая.

Переглядів: 60 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/1