Головна » 2018 » Декабрь » 27 »

Екологічними стежками рідної України

Учні Селидівської гімназії 2-А,2-Б разом з вчителем біології Старко Оленою Миколаївноюстали учасниками програми "Екологічними стежками рідної України" за ініціативи Донецької обласної державної адміністрації .

Метою програми є ознайомлення дітей з природою, історичною та культурною спадщиною України, виховання патріотизму, любові до рідного краю, поваги до народних звичаїв,, традицій і культурних цінностей, формування активної позиції у захисті довкілля.

В рамках програми діти та вчителі мали змогу відвідати заповідники,  національні природні парки, історико- культурні об'єкти. Досвідчені фахівці провели з дітьми навчальні екологічні екскурсії , виховні природноохоронні заходи, наукові дослідження у природі, заняття з формування екологічної свідомості.

Виконавці прогами: Центр екологічної освіти та інформації.

Партнери заходу : Департамент освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Донецький обласний еколого-натуралістичний центр, Всеураїнська екологічна ліга, Всеукраїнська дитяча спілка "Екологічна варта".

Переглядів: 54 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1