Головна » 2020 » Февраль » 5 »

Чудо-десерти своїми руками

Завдяки підтримці Фонду Бориса Колесникова, 03 лютого 2020 у учнів 4(8)-7(11) класів Селидівської загальноосвітньої гімназії з’явилася чудова можливість разом з вчителями Борульник В.Г. та Носовою Н.М. побувати у Школі кулінарного мистецтва (м. Костянтинівка).

Відомий кондитер з Дніпра Світлана Алейнікова навчила гімназистів готувати італійський десерт - тірамісу та  дивовижно смачний, ніжний десерт з яскравим насиченим шоколадним смаком – брауні.

Кожен з учасників не просто познайомився з професією - кондитер, а перетворився в Чарівника солодощів. Майстер – клас з приготування солодких десертів подарував усім масу позитивних емоцій. Будемо вірити, що у майбутньому хтось з старшокласників стане справжнім професіоналом у кулінарному мистецтві!

Переглядів: 92 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0