Меню
Головна » 2020 » Май » 30 »
16:56

Zoom-зустріч з ментором

         Вже традиційними стали зустрічі педагогічного колективу Селидівської загальноосвітньої гімназії Донецької області з ментором проєкту «Освітній марафон» директором фінансового ліцею м. Києва, тренером-викладачем

Ю. В. Шукевичем. Остання ZOOM- конференція відбулася 26 травня 2020 року. Саме цього дня команда гімназії готувалася до захисту створеної в ході проєкту Стратегії розвитку гімназії на 2020-2025 рр.. Тож настанови та теплі побажання ментора були своєчасними й доречними. 

         На зустрічі Юрій Володимирович також поділився ідеями щодо впровадження проєктного менеджменту у освітньому закладі: використовуючи  приклади, зробив акцент на головних  етапах та принципах його реалізації у навчально-виховній системі закладу.

          Нові знання та досвід дуже корисні для колективу, який став на шлях освітніх змін, знаходиться у пошуку ефективних засобів модернізації закладу.

         «Освітній марафон» реалізується в рамках проекту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США міжнародного розвитку (USAID)

 

Переглядів: 57 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]