Меню
Головна » 2020 » Июнь » 24 »
19:47

ZOOM-зустріч з одеситами в рамках проєкту "Відкривай Україну"

          18 червня 2020 року команда "Дівочий формат" Селидівської загальноосвітньої гімназії Донецької області зустрілася на платформі Zoom з представниками команди "Де ришельє-113" з м.Одеси. Під час знайомства ми зрозуміли, що нас об'єднує багато речей: командна робота, причетність до змін у громаді, самостійність у прийнятті командних рішень, створення відеороликів, позитивне ставлення до справ, подолання викликів дистанційного навчання, спроби комунікувати з дорослими, ЗНО, віра в успіх проєктів, дитячі мрії та підтримка менторів. Спільних речей, які об'єднують наші громади не так багато: небайдужість, активність мешканців та молоді наших міст; діти, які мріють про щасливе, мирне майбутнє; вмотивовані, позитивні вчителі; водні ресурси ( Чорне море та річка Солона); родині традиції. 5 цікавих місць у Одесі: оперний театр, пам'ятник Дюку Де ришельє, Морський вокзал, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар. 
Спілкування з учасниками іншої команди було позитивним, комфортним, щирим. Усі мали змогу висловитися, розказати по себе, своє місто, поділитися враженнями від участі у проєкті "Відкривай Україну". Усі учасники Zoom - конференції відкрито та охоче розповідали про себе, навіть, взяли участь у експромт-інтерв'ю.

      Ця зустріч для нашої команди була дуже несподіваною, та водночас дуже корисною. Дуже хочеться, щоб ми потоваришували та зустрілися вже офлайн у Одесі. Є спільне, що нас поєднало: ідеї, задумки, наполегливість, креатив, бажання змінити Україну найкраще. Хочемо разом з одеситами стати "агентами змін" у своїх громадах та державі, вже мріємо поїхати до них в гості та товаришувати школами. Наша зустріч закінчилася словами: " Мрії здійснюється, якщо ти дуже цього хочеш!"

Переглядів: 40 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]